Публічне представлення інформації про виконання селищного бюджету за 2020 рік

Дата: 12.03.2021 14:43

12 березня 2021 року в залі засідань виконавчого комітету Царичанської селищної ради відбулося публічне представлення інформації про виконання селищного бюджету за 2020 рік та інформації головних розпорядників коштів селищного бюджету про виконання селищного бюджету за 2020 рік відповідно до  статті 28 Бюджетного Кодексу України.

Захід проведено за участю  керівників структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради – головних розпорядників коштів селищного бюджету, керівників та головних бухгалтерів бюджетних установ, що фінансуються за рахунок коштів селищного бюджету, одержувачів бюджетних коштів.

Кожним розпорядником коштів детально проаналізовано кількісні та якісні показники використання бюджетних коштів з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків.

Детально ознайомитися з інформацією про виконання селищного бюджету за 2020 рік можна на сайті Царичанської ОТГ: https://tsarichanka-gromada.gov.ua/zvit-pro-vikonannya-bjudzhetu-za-2020-rik-1612968947/

Також на сайті громади розміщена інформація про використання коштів селищного бюджету за 2020 рік по виконавчому комітету Царичанської селищної ради: https://tsarichanka-gromada.gov.ua/informaciya-pro-vikoristannya-koshtiv-selischnogo-bjudzhetu-za-2020-rik-po-vikonavchomu-komitetu-carichanskoi-selischnoi-radi-1615552510/