П’ята чергова сесія

Дата: 18.03.2021 11:02

17 березня 2021 року відбулася п’ята чергова сесія Царичанської селищної ради. Основними питаннями якої стали:

- Про внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2020 року №139-3/VIII «Про бюджет Царичанської селищної територіальної громади на 2021 рік.

- Питання щодо передачі міжбюджетних трансфертів до обласного бюджету на 2021 рік в сумі 197360,00 грн. на співфінансування придбання шкільних автобусів.

- Надання в оренду комунального майна, а саме приміщень другого типу об’єктів комунальної власності, які не потребують проведення процедури аукціону, в оренду філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області та Південно-Східному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції України шляхом укладення договорів.

- Затверджено Програму з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги в комунальному підприємстві «Царичанська центральна лікарня» Царичанської селищної ради на 2021-2025 роки.

- Прийнято рішення щодо розширення переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг селищної ради у сфері ЖКГ та із земельних питань.

А також було розглянуто земельні питання.