12-й Одеський марафон. Оксана Чопенко черговий раз показала чудовий результат!

Дата: 24.03.2021 17:02
Кількість переглядів: 2335

Фото без опису

21 березня 2021 року в м. Одесі відбулися змагання з бігу – «12-ий Одеський марафон», в якому брала участь вихованиця ФСК «МИР» - Чопенко Оксана, нині молодий спеціаліст – судмедексперт.

Вона неодноразово була лідером на марафонських дистанціях, займала призові місця, навіть під час жорстокого карантину. Брала участь в  міжнародному спортивному онлайн-заході з бігу на 42 км, де здобула  почесну третю сходинку серед жінок.

Щоб добігти до фінішу потрібна фізична підготовка, моральна витримка та сила волі, тому до змагань в Одесі Оксана наполегливо готувалася, а підтримували її мама та друзі.

Загальний забіг спортсменка завершила п’ятою та виборола друге  місце в своїй віковій категорії.

Ми раді привітати Оксану за її досягнення, а її маму Чопенко Валентину, за здобутки доньки. Бажаємо успіхів в спортивному та особистому житті.   Нехай участь наших земляків в таких змаганнях надихає молодь до занять фізкультурою і спортом. А також дякуємо депутату обласної ради Мухтарову Г.А. за матеріальну підтримку наших спортсменів.