Шановні мешканці громади!

Дата: 29.03.2021 16:09

Фото без описуБудьте обачними і відповідальними, дотримуйтесь   карантинних обмежень, встановлених  наразі для помаранчевої зони небезпеки.

Нагадуємо, що  насьогодні відповідальність за порушення правил щодо карантину людей визначена у ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення:    «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1 до 2 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від 2 до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»

Прохаємо всіх жителів нашої громади дотримуватися карантинних обмежень, зокрема, соціальної дистанції. Пам’ятайте, що у громадських місцях та транспорті слід вдягати маски, уникати скупчення людей, при можливості залишатися вдома та не ризикувати власним життям і здоров’ям.

Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив всю серйозність ситуації. Зрозумів, що від нього залежить здоров'я і майбутнє його близьких.

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради