Бджолярі працюватимуть за новими правилами – відбулися нові зміни в нормативно-правових актах з питань бджільництва!

Дата: 19.04.2021 11:31
Кількість переглядів: 1167

Для сприяння розвитку галузі бджільництва та підвищення рівня обізнаності суб’єктів господарювання всіх форм власності повідомляємо, що наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338-1 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за    № 280/35902 (далі – Наказ), затверджено:

– Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 281/35903;

– Порядок реєстрації пасіки, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 282/35904;

– Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, зареєстрована в Міністерстві юстиції України від 04 березня 2021 року за № 283/35905.

У Наказі запроваджено нові норми щодо реєстрації пасік та їх переміщення, видачі ветеринарно-санітарних паспортів на пасіки, попередження та встановлення фактів масового отруєння бджіл, порядку інформування аграріями бджолярів про застосування пестицидів та агрохімікатів.