Онлайн-платформа Prozorro

Дата: 28.04.2021 09:13

Електронна система публічних закупівель Prozorro це онлайн-платформа, де державні та комунальні замовники оголошують тендери на закупівлю товарів, робіт і послуг, а представники бізнесу змагаються на торгах за можливість поставити це державі.

Все, що відбувається на торгах, може побачити будь-хто на вебпорталі prozorro.gov.ua.

Prozorro — це електронна платформа, яка об’єднує понад 35 тисяч державних та комунальних органів влади та підприємств (замовники товарів, робіт та послуг) та близько 250 тисяч комерційних компаній (постачальники)

Замовники оприлюднюють оголошення про тендери в системі Prozorro, а постачальники надають свої комерційні пропозиції. Це відбувається через модуль електронного аукціону, доступ до якого замовники і постачальники отримують через електронні майданчики, авторизовані системою Prozorro.

Інформація про тендери потрапляє до центральної бази даних Prozorro та оприлюднюється одночасно на порталі prozorro.gov.ua та всіх майданчиках.

Інформацію про використання коштів з місцевого бюджету можна подивитися

за посиланням:

Prozorro

Для пошуку необхідно ввести:

Код ЄДРПОУ Виконавчого комітету Царичанської селищної ради  - 41050131.

Код ЄДРПОУ Відділу освіти виконавчого комітету Царичанської селищної ради  - 41428297.

Код ЄДРПОУ фінансового відділу Царичанської селищної ради - 44023743