День Європи

Дата: 15.05.2021 07:00

Шановні друзі! У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.

День Європи для українців став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило вибір нашої країни.

Сьогодні ми засвідчуємо своє проєвропейське майбутнє підняттям двох прапорів: державного прапора України та Прапора Європи.

Державний Прапор України піднімали представники молодого покоління  нашої громади Роман Кудрявцев та Яна Овчаренко.