Першість з боротьби Дзю-до КЗ ФСК «Мир»

Дата: 20.05.2021 15:21
Кількість переглядів: 2010

18 травня 2021 року відбулися підсумкові змагання за 2020-2021 навчальний рік на першість Царичанської ОТГ з боротьби Дзю – до серед юнаків 2008-2014 років народження. Найзапекліша боротьба відбулася між царичанськими та бабайківськими дзюдоїстами. Чемпіонами в своїх вагових категоріях стали:

• 24 кг. перше місце зайняв Юначевський Микола с.Цибульківка, самий молодий учасник змагань йому ще тільки 6 років;
  • до 30 кг. перше місце зайняв Котенко Олександр, учень 6 класу Царичанської ЗОШ I-III ступенів;
  • до 35 кг. перше місце зайняв Рудас Святослав, учень 3 класу Царичанської ЗОШ I-III ступенів;
  • до 38 кг.  перше місце зайняв Мазуренко Олександр, учень 6 класу Бабайківської ЗОШ I-III ступенів;
  • до 45 кг. перше місце зайняв Кваша Данило, учень 7 класу Царичанської ЗОШ I-III ступенів;
  • до 57 кг. перше місце зайняв Лисенко Олексій, учень 7 класу Царичанської ЗОШ I-II ступенів;
  • до 67 кг та в абсолютній ваговій категорії перше місце зайняв Боцман Микола, учень 8 класу ЗОШ I-III ступенів;

Учасників змагань привітали своїм показовим виступом дзюдоїстки Бондаренко Маргарита та Крамаренко Дарія, також був проведений майстер-клас ветеранами боротьби Дзю-до  Лісняком  Олександром та Різником Сергієм.

Всі призери змагань були нагороджені грамотами та посвідченнями відповідної кваліфікаційної ступені ( 5-6 КЮ)  від Царичанської ОТГ, які вручив директор ФСК «Мир» Псарьов М.Г. та грамотами від Царичанського козацького полку імені сотника Павла Семенова, які вручив отаман Сензюк М.Ю..

Виконавчий комітет Царичанської селищної ради вітає переможців та учасників змагань.