Наші діти - наша гордість!

Дата: 22.05.2021 20:15

15 травня у місті Дніпро, в стінах академії музики імені Глінки, проходив XXIV Обласний конкурс-фестиваль дитячої музичної творчості "Дніпрова пісня" ім. А. К. Поставної. Цей конкурс є безкоштовним, має високий професійний рівень, участь в якому приймають учні та колективи різних музичних шкіл Дніпропетровщини. В цьому році учасників було багато, і не дивно - карантин змусив усіх тривалий час існувати лише "онлайн".
Прослуховування проводилося одночасно в двох аудиторіях - інструментальне  і окремо вокальне виконавство.
Оцінювало виступи професійне жюрі, викладачі академії музики.
Царичанська мистецька школа представила на конкурс виступ кращих учнів закладу - Альона Твердохліб (бандура, клас викладача Одуд А.М.), Анастасія Насс (фортепіано, клас викладача Постольник Л.В.) та хор старших класів "Tonika" (керівник Насс А. Є.).
   21 травня було оголошено результати конкурсу! І вони надуспішні - наша юна бандуристка посіла 3 місце, піаністка 2 і, нарешті... Одностайно (100 балів від кожного члена жюрі) присуджено ГРАН ПРІ хору "Tonika"!!!
Вітаємо наших талановитих переможців, їх викладачів та батьків! Дякуємо за кропітку працю та популяризацію музичного мистецтва серед молоді! Зичимо міцного здоров'я, наснаги та нових звершень! Прославляйте і надалі наш чарівний приорільський край!!!