Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 25.05.2021 15:05

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», виконком Царичанської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади  спеціаліста 1 категорії  відділу  правового забезпечення виконавчого комітету Царичанської селищної ради (тимчасово, не період декретної відпустки).

Основні вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою;  без вимог до стажу роботи; повинен знати: Конституцію України; закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, реалізації визначених повноважень; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; основні програми роботи на комп'ютері, ділову мову.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: смт Царичанка, вул. 14 Гвардійської Дивізії, 10,  або за тел.3-23-75.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії виконкому селищної ради документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності). Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.