Нарада з питань додержання законодавства про працю

Дата: 28.05.2021 18:14

При Царичанській селищній об’єднаній територіальній громаді відбулася нарада  з селищним головою  -  Геннадієм Сумським,  начальником відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Кам’янському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Віктором Міщуком та директором Петриківського Відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області  Миколою Колісник.

На нараді були розглянуті зміни, що стосуються відповідних статей Кодексу законів про працю України, Закону України «Про місцеве самоврядування» та Закону України  «Про основні засади державного нагляду (контролю)  у сфері господарської діяльності». Обговорили питання профілактики виробничого травматизму, охорони праці під час виконання посадових обов’язків, забезпечення засобами індивідуального захисту та гігієни праці.