ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії Царичанської селищної ради конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Царичанської селищної ради

Дата: 31.05.2021 15:59

засідання конкурсної комісії Царичанської селищної ради

31.05.2021 р.                                                                                            10.00

Присутні

Голова  комісії:      Ковтун Валентина Володимирівна

Секретар  комісії:   Самарська Ніна Іванівна.

Члени комісії:         Погоріла Світлана Михайлівна;

Уразко Євген Володимирович;

Федорчак Вікторія Іванівна;

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про розгляд документів кандидатів на заміщення вакантної посади  керівника комунального закладу «Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Царичанської селищної ради Дніпропетровської області.

СЛУХАЛИ:

Самарську Н.І., секретаря конкурсної комісії,  яка проінформувала, що згідно розпорядження голови виконавчого комітету Царичанської селищної ради від      від «22» квітня 2021 року №  61–Р оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Царичанської селищної ради Дніпропетровської області.

Вимоги до посади і оголошення про проведення конкурсу опубліковано на сайті Царичанської селищної ради від 23.04.2021 року (копія додається).

Для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади  керівника комунального закладу «Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Царичанської селищної ради Дніпропетровської області подала документи:

Рашевська Таїсія Вікторівна – 06.04.1958 року народження, освіта: вища – спеціаліст. Закінчила у 1984 році Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «вчитель української мови і літератури», у 1977 році закінчила Нікопольське педагогічне училище за спеціальністю «вчитель початкових класів». Трудова діяльність за останні роки: з 2015 року працювала директором   КЗ «Царичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Загальний стаж роботи –44 роки 5 місяців 16 днів.

Стаж роботи на посаді директора школи – 5 років 5 місяців 0 днів.

Подані кандидатом документи відповідають встановленим законодавством вимогам.

УХВАЛИЛИ:

1. Допустити кандидата до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Царичанської селищної ради Дніпропетровської області.

2. Обрати лічильну комісію для організації проведення таємного голосування та підрахунку голосів у складі: Самарська Н.І., Погоріла С.М., Уразко Є.В.

3. Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу «Царичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Царичанської селищної ради Дніпропетровської області провести 22 червня 2021 року о 14.00 годин.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» – 5