Вітаємо медичних працівників з професійним святом!

Дата: 18.06.2021 16:24
Кількість переглядів: 2348

Напередодні  Дня медичного працівника  Царичанський селищний голова Геннадій Сумський  та депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Мухтаров вітали медичних  працівників, вручивши сертифікати на поповнення матеріально- технічної бази  керівникам КП «Царичанська центральна лікарня» Царичанської селищної ради, КНП «Царичанський ЦПМСД » Царичанської селищної ради та « Підстанції  Царичанська» Кам’янської станції екстреної медичної допомоги. Вітавши  працівників медичної галузі, селищний голова подякував за те, що  незважаючи на труднощі ,  вони  професійно виконують   свій  обов’язок,  проявляють турботу і  милосердя. Очільник громади   побажав  медикам нових звершень,  здоров’я,  виконання всіх бажань та  довгих років життя.

З вітальною промовою і словами вдячності за благородну та нелегку працю звернулися  до медичних працівників  і голова Дніпровської районної державної адміністрації Микита Загрійчук та депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Мухтаров.

З нагоди свята творчі колективи Дитячої мистецької школи і Центру культури та дозвілля Царичанської селищної ради подарували присутнім у  залі святкову концертну програму.

Тож  нехай кожен новий день приносить Вам, шановні медичні працівники,   задоволення від роботи,  душевний спокій, добробут та достаток!