День молоді в Царичанці

Дата: 28.06.2021 18:24
Кількість переглядів: 2398

Офіційну частину свята відкрили селищний голова Геннадій Сумський та депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Мухтаров. Вітаючи молодь Приорілля, вони подякували за соціальну активність, за участь у житті громади ,за успіхи ,адже молоде покоління це наше майбутнє . За результатами щорічного конкурсу Царичанської громади "Наша молодь- наша гордість"  грамотами та грошовими нагородами відзначено 12 молодих людей Приорілля.  Нагороджені кращі молоді освітяни, працівники культури,військовий та медики за досягнення у професійній діяльності, у спорті та громадському житті.
       Святкову програму Дня Молоді продовжив виступ популярної  музичної групи з м. Кременчуг. Традиційно  на святі були розваги для усіх - торгівельні ряди із смаколиками, ігрові атракціони  для дітей,цікави виступи артистів. Дуже людно було цього вечора, на оновленій  центральній площі, що відкрилась напередодні, можна було зустріти людей не тільки з нашої громади. Багато гостей відвідали  наше селище,поринувши в атмосферу свята,спілкування, гарного настрою.Так склалось,що День Молоді - одне з гарних свят,що відзначають у Царичанці не один десяток років. І цей рік не став виключенням,  Царичанська громада гостинно приймала і вітала усіх жителів Приорілля. А на завершення - дискотека та святковий феєрверк.