Мрії випускників неодмінно здійсняться

Дата: 06.07.2021 14:14

На початку липня  2021  року випускники 11 класів  із чотирьох  закладів загальної середньої освіти Царичанської громади  отримали свідоцтва  про повну загальну середню освіту.   Свідоцтвами  з відзнакою та  медалями  цього року  нагороджено    9 учнів, в тому числі  Царичанська ЗОШ I-III ст. - два золотих  і три срібних медалісти, Прядівська ЗОШ I-III ст. – 2 золотих  медаліста.
   Для 75  випускників громади закінчилась шкільна пора і розпочинається доросле життя з новими можливостями і перспективами.
  02 липня 2021 року  селищний  голова Геннадій Сумський  та депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Мухтаров  привітали випускників Царичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, висловивши переконання, що кожному  з них  під силу досягти нових вершини,  побажали  впевненості у собі та власні сили.  Медалісти  Царичанської громади отримали грошові винагороди  від селищного голови  та депутата обласної ради .
  Подарунком для вчорашніх школярів  стало і  Дерево мрій , яке напередодні встановлено у парковій зоні селища. Вперше, випускники 2021 року після офіційного вручення атестатів направились до центрального парку селища, щоб загадати бажання  біля  цього символічного Дерева. Сподіваємось, що їх  бажання неодмінно збудуться і   це стане  гарною традицією, а також  стане місцем  зустрічі  випускників різних років.
   Тож, побажаємо нашому юному поколінню  якомога вдаліше зробити свій професійний вибір, досягти поставленої мети  та  в майбутньому  долучитись до розвитку нашої громади.