Царичанська громада на платформі «Відкрите місто»

Дата: 09.07.2021 14:20
Кількість переглядів: 2036

Будь-який  населений пункт не можливо уявити без різних великих і малих комунальних проблем, які вимагають вирішення.

Разом ми можемо зробити так, щоб цих проблем ставало менше, а життя — комфортнішим.

Якщо Ви бажаєте поінформувати місцеву владу про ту чи іншу проблему, яку необхідно вирішити, залиште своє повідомлення про неї на цій сторінці натиснувши «Повідомити».

Якщо Ви хочете взяти участь у вирішенні уже виявлених проблеми, тоді перегляньте перелік опублікованих проблем та визначте для себе, що Вам під силу вирішити самостійно або організованою групою мешканців. Залиште коментар про свої наміри під повідомленням про проблему, щоб його побачив автор.

Повна версія веб-платформи «Відкрите місто» знаходиться за адресою https://opencity.in.ua/

Звертаємо Вашу увагу, що електронне спілкування мешканців територіальної громади з підрозділами місцевих органів влади чи комунальних підприємств на сторінках комунікаційної платформи «Відкрите місто» не має статусу офіційного листування, воно не може бути опубліковане у засобах масової інформації чи використане у вигляді посилань як офіційна відповідь органу місцевого самоврядування. Для отримання офіційної відповіді необхідно звернутися у відповідний орган влади у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».

Також просимо зауважити, що модератори сайту мають право залишити без відповіді і не розміщувати на сайті звернення, які містять ненормативну лексику, наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб, керівників та інших посадових осіб підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також заклики до розпалювання національної, расової, релігійної та іншої ворожнечі.

Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та участь у виявленні та вирішенні проблем нашої громади