Команда Царичанськоi ДЮСШ – призер Всеукраїнських змагань !

Дата: 19.07.2021 13:05

Фото без описуФото без опису

На минулому тижні команда Царичанської ДЮСШ серед юнаків 2011-2012 років народження приймала ючасть у Всеукраїнських змаганнях на Кубок «Золотий колос України», які проводила громадська організація ФСТ «Колос».

Змагання проходили у м. Скадовськ Херсонської області з 12 по 17 липня. У фінальних перегонах взяли участь 10 команд з усієї країни. Юні футболісти Царичанської громади  виборола 2 місце і були нагороджені  срібними медалями та кубком, а воротар нашої команди Калистий Данило отримав статуетку "Найкращий воротар".

Ми пишаємось юними спортсменами нашої громади і  вдячні тренеру Миколі Романову, який на  високому рівні  вже не один десяток років  тренує футбольні команди . Його вихованці завжди відрізняються належною підготовкою.

Поїздку на змагання організовано виконавчим комітетом селищної ради за  підтримки депутата Дніпропетровської обласної ради  Гошгара Мухтарова, ТОВ   Агрофірми "Колос" та активних батьків юних  футболістів.

Перемагаємо разом!