Річниця визволення Царичанки від нацистських загарбників

Дата: 23.09.2021 13:00

Сьогодні, 23 вересня 78ма річниця визволення Царичанки від нацистських загарбників та День партизанської слави.

Щорічно, цей день відзначається, як свято народних месників, які боролися з окупантами в тилу, вносячи свій вагомий внесок у священну справу Перемоги.

Живі квіти до пам’ятника загиблим воїнам в роки Другої Світової війни,  поклали селищний голова Геннадій Сумський та депутат Дніпропетровської обласної ради Гошгар Мухтаров.

Традиційно до Дня визволення  у всіх навчальних закладах громади з метою популяризації героїчного минулого  регіону, усвідомлення величі подвигу українського народу та  формування у молоді патріотизму, проводяться виставки квіткових композицій.

Шановні Приорільці у цей день бажаємо вам і вашим родинам благополуччя, процвітання, миру, злагоди, світлих перспектив вам і вашим нащадкам.

Пам’ятаймо, на якій героїчній землі ми живемо.