День Гідності і Свободи

Дата: 19.11.2021 15:29

21 листопада українці відзначають важливе національне свято – День Гідності та Свободи.

Щорічно на передодні знаменної дати календаря українського державотворення у закладах освіти Царичанської селищної ради проходять тематичні заходи під гаслом "Вільні творити майбутнє".

Учні закладів освіти долучилися до проведення інформаційно-просвітницьких заходів: для початкових класів виховні години «Що означає бути гідним», «Хто такий патріот», для учнів середньої та старшої школи проведені уроки мужності, перегляд відеороликів «Річниця Революції Гідності – з чого все починалось», «Зима, що нас змінила», години спілкування «Герої завжди поміж нас», тематичні уроки «Ми – нація, що пам'ятає», виховні години та перегляд відеофільму «Небесна Сотня – Герої не вмирають!», виставка в шкільній бібліотеці інформаційно-просвітницької літератури «Пам'ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні» та інше.

Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.