До уваги сільгоспвиробників Царичанської територіальної громади

Дата: 15.02.2022 12:43

На території колишнього Кобеляцького району здійснював виробничу діяльність промисловий гігант філія «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром», на заводі працювало близько 600 робітників, а цукровий буряк для переробки везли з ycix сусідніх областей України.
В період роботи підприємства на повну потужність, цукровий буряк на переробку постачали суб'єкти господарювання колишнього Царичанського району, оскільки Кобеляцький цукровий завод має вигідне географічне розташування, ніж інші переробні потужності Полтавської області.
Керівництво Білицької селищної територіальної громади та ТОВ «Агропромхолдинг «Астра-Київ», який є власником Кобеляцького цукрового заводу, зацікавлені у відновленні виробничої діяльності даного підприємства. Для безперебійної роботи підприємства впродовж 100 днів, не вистачає необхідної кількості сировини для переробки. З метою залучення додаткових постачальників сировини та презентації своїх бізнес-пропозицій ТОВ «Агропромхолдинг «Астра-Київ» планує провести Форум в смт Білики для сільськогосподарських товаровиробників, які планують вирощувати цукровий буряк у 2023 році.
Враховуючи вищевикладене, звертаємося до сільгоспвиробників Царичанської територіальної громади щодо можливості співпраці на заємовигідних умовах.
У разі зацікавленості суб’єктів господарювання у співпраці та участі у Форумі просимо повідомити Білицьку територіальну громаду як співорганізатора зазначеного заходу до 01.03.2022 року.
Контактна особа: Тюпка Микола Васильович, тел.0668167403, електронна пошта: bilyky.rada@ukr.net.

Виконавчий комітет Білицької територіальної громади