ІНФОРМУЄ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР ГРОМАДИ

Дата: 15.04.2022 15:45

Волонтери продовжують свою роботу.

Незмінними залишаються заклики про допомогу, тому що потреба є і вона не зменшується .

Це продукти, одяг, товари першої необхідності , грошові кошти. Допомоги потребують внутрішньопереміщені особи, а також наші захисники.

Волонтерський центр часто робить оголошення про терміновий збір, тому дякуємо, що ви відгукуєтесь. Терміново приносили мішки, звозили ліжка, несли овочі, олію, інструменти, побутову хімію ( Яриз А., Грисенко П., Сливчук В., Дубовик О.,Семенча І., Горбуль С., Білоцерківська Ю., Молодан Р.,Молодан Ю., Шитіков Т., Делібалтова Я., Китайгора С., Гаража І., Романов М., Ягольник В.,Лєскова Л., Омелян Д., Омелян С.).

Ми вдячні усім нашим мешканцям за небайдужість. Усім Вам, хто реагує на закликии про допомогу і допомагає.

Повідомляємо про останні надходження коштів: Теліпко М.В. -18600, Яріз А.А. – 1000, Старцева Т.М. – 10000, Удоденко - 350,Омелян С. – 5000, Корсун О.В. – 2000 та 12000 надали підприємці громади, які захотіли залишитись невідомими.

Останні витрати : придбано ще 4 авто для ЗСУ з оформленням документів - 402,0 тис.грн; ліки для потреб ЗСУ - 17,5 тис.грн; бронежелети - 98,8 тис.грн.; ключі інструменти,інвентар, рації, запчастини- 91,4 тис.грн; постільна білизна,матраци, подушки - 69,0 тис.грн, матеріали для пошиву розгрузочних жилетів – 1,8 тис.грн, закупівля м’яса для приготування консервів – 15,4 тис.грн; пальне та мастило – 15,2 тис.грн.

Не зупиняємось! ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ!