54 ДОБА, 18 КВІТНЯ

Дата: 18.04.2022 11:52

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

На ранок регіон без вторгнень, проте ворог періодично завдає повітряних ударів по Дніпропетровщині.

ППО працює, але ж повітряні тривоги не ігноруйте.

Нагадую, що відсьогодні змінюється тривалість комендантської години. Тепер вона триватиме з 22:00 год до 05:00 ранку.

Крім цього повідомляю, що на Великдень комендантську годину в ніч з 23 на 24 квітня скасовано. Всі віряни зможуть відвідати богослужіння. Вуличне освітлення вимикатись не буде.

Прохання до громадян з розумінням поставитись до тимчасового зняття обмежень та безумовно виконувати заборони, які не скасовуються на сьогодні.

Зокрема , діє категорична заборона на вживання алкогольних напоїв в громадських місцях , не послаблено заборону щодо продажу алкогольних напоїв військовим.

Наголошую, що це відповідальність не тільки тих, хто купляє, а й тих хто продає такий товар. Тому будьте відповідальними, не порушуйте! За безпекою в посиленому режимі стежитимуть співробітники Нацполіції , реагуватимуть миттєво, тоді не нарікайте.

Громада продовжує роботу, інфраструктура працює, продовжуємо благоустрій територій, почали ремонтувати дороги.

Працюємо та наближаємо ПЕРЕМОГУ!

Кожний на своєму місці!

Селищний голова Геннадій СУМСЬКИЙ