61 ДОБА, 25 КВІТНЯ

Дата: 25.04.2022 11:20

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

Великодень без надзвичайних ситуацій. Все спокійно.

На протязі дня неодноразово лунали сирени, було чутно і вибухи. Не в нас, але від цього біди не менше.

Обстріли та ракетні удари в такий день - це означає лише одне – ворог не має Бога , нічого святого…, що ж це за люди? Чи люди вони взагалі?

У громаді богослужіння та традиційне освячення Пасхальних кошиків було і в суботу, і в неділю. Нічого страшного , що була комендантська година, хто захотів - все встигли. І посвятити і відсвяткувати. Дякую за розуміння!

Але ж.

Скільки не говорили, проте в ліс все рівно пішли. Як можна донести, якими ще словами?

Звертаючись до Вас щодня, я сподіваюсь, що Ви чуєте. Повірте, не гранки. Іде війна, і вимоги чи обмеження встановлюються не просто так.

І наостанок про небайдужість. Ще раз дякую усім жителям громади, які долучилися до акції, випікаючи паски для захисників, для переселенців, одиноких громадян. Скільки щирих слів, вдячність від гостей громади, від наших мешканців та хлопців з військових рубежів. Ну вміємо ж. Так тримати!

Бажаю мирного дня!

Селищний голова                                                                              Геннадій СУМСЬКИЙ