РАЗОМ МИ ПОДОЛАЄМО БУДЬ-ЯКІ НЕГАРАЗДИ

Дата: 26.04.2022 16:05

«Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час - Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди!» - такими словами Царичанський селищний голова Геннадій СУМСЬКИЙ завдячив нашому незмінному партнеру – регіональному офісу програми #ULEAD з Європою та Чернівецькому міському голові Роману КЛІЧУКУ за надану гуманітарну допомогу для потреб внутрішньопереміщених осіб, яких приймає наша громада (на сьогодні це 1140 осіб).

Крім того, дякуємо керівництву та працівникам Верхівцівської громади за допомогу в органзізації перевезення вантажу до нашої області, а Олексію Василенку за доставку до волонтерського центру Царичанської громади.