63 ДОБА, 27 КВІТНЯ

Дата: 27.04.2022 11:03

ВІТАЮ,ГРОМАДО!

На 10:50 год , у нас без надзвичайних ситуацій.

Коротко по Дніпропетровщині за останню добу.

Тривожна доба. Масований артобстріл по лінії зіткнення у Криворізькому напрямку. Під ударами Зеленодольськ, Мар’янське, Велика Костромка. Є пошкодження інфраструктури – елеватор, ТЕЦ. Один постраждалий.

Вчора над Дніпропетровщиною збили ворожу ракету. Упала в полі, постраждалих та зруйнованих об’єктів немає.

Як бачите, небезпека ракетних обстрілів постійна, ворог влаштовує терор з повітря. Тому дотримуйтесь усіх правил при повітряній тривозі.

Прохання до всіх - потурбуйтесь про укриття, про місця , де буде безпечно на випадок надзвичайної ситуації.

Мінімальне облаштування укриттів та бомбосховищ, які знаходяться у власності закладів та підприємств забезпечать їх власники.

По інших об’єктах - подбайте самостійно, із родичами , сусідами. Є відповідальні у багатоквартирних будинках, голови ОСББ та інші.

В першу чергу, зробіть для себе. Перевірте ліхтарики, місце для сидіння, вода, мінімальні харчі, аптечка.

В кого вже зовсім скрутна ситуація з облаштуванням - допоможемо, звертайтесь. Безвихідних ситуацій не буває.

ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!

Селищний голова                                                                     Геннадій СУМСЬКИЙ