64 ДОБА, 28 КВІТНЯ

Дата: 28.04.2022 10:50

ДОБРОГО ДНЯ, ГРОМАДО!

Ранок спокійний, хоча почався з сирен. Дніпропетровщина без вторгнень, але є «приліт» у Синельниківському районі. Крім будівлі старого заводу нічого не постраждало.

Сьогодні хочу звернутись до гостей громади

Ми з розумінням відносимось до кожного з вас. Ні ми, ні Ви не винні в тому, що на сьогодні Вам вимушено довелось покинути свої домівки.

Усією громадою намагаємось робити все, щоб допомогти у цій складній життєвій ситуації.

Приймаємо усіх і звідусіль, довіряємо Вам.

Повірте, це непросто, адже люди зовсім незнайомі, з різними настроями і поглядами.

Діти, жінки, люди похилого віку – питань немає.

Напевне, є питання у військомата до чоловіків, які не повідомляють про зміну місця проживання – це правда. Є питання до тих, хто дозволяє собі не дуже доречну поведінку чи маніпулює сьогоднішньою ситуацією – також правда .           Прикро, що таке трапляється. Насправді це свідомість та відповідальність кожного , чесність, можливо й справа совісті .

Намагаємось бути толерантними, людяними, терпимими.

Хто звертався, нікому не відмовили . Розселяли, допомагали продуктами, одягом. Шукали разом візочки для немовлят, дитяче харчування, діставали дефіцитні ліки, купляли електроплитки, допомагаємо відновити документи та інше. Питань безліч.

З великою повагою відносимось до тих, хто просить надати роботу, а не кошти чи щось надзвичайне.

Сьогодні у нас вже працює 1 лікар та три медсестри з Краматорська, Петропавлівки. У фермерських господарствах взяли на роботу двох водіїв та бухгалтера, є працівники з числа переселенців і на АБК Дніпро.

Тому ,відкидаючи емоції , прошу усіх залишатись людьми у будь-якій ситуації.

Ділитись, миритись, вживатись.

Все буде добре.

Не забуваємо, що в єдності ми - непереможні!

Селищний голова                                                             Геннадій СУМСЬКИЙ