ПАМ’ЯТАЄМО. 8 та 9 ТРАВНЯ - ДНІ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

Дата: 07.05.2022 09:53

У листопаді 2004 року Генеральна Асамблея ООН проголосила 8 та 9 травня Днями пам’яті та примирення, присвячені жертвам Другої світової війни. Також 9 травня – це День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому Україна зазнала чи не найбільших втрат. Немає жодної української родини, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни.

У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному боргу за життя, схиляємо свої голови перед полеглими на полях битви, у концтаборах…

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам'ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, до тих, хто і сьогодні є для нас прикладом відданості та любові до Батьківщини.

Глибока шана героям сьогодення, які загинули, захищаючи рідну землю.

Невпинно наближається той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої світової війни, тому закликаємо віддати шану та вклонитися нашим живим ветеранам.

8 травня 2022 року , як прояв вдячності нащадків за великий подвиг нашого народу, у громаді відбудеться покладання квітів до пам’ятників, меморіалів, місць поховання.

Вшануємо пам’ять разом!