76 ДОБА, 10 ТРАВНЯ

Дата: 10.05.2022 11:41

ДОБРОГО ДНЯ, ГРОМАДО!

Травневий ранок з сиренами. По Дніпропетровщині -  під обстрілом знов була Велика Костромка у Криворізькому районі. Постраждалих немає.

Щодо безпекової ситуації в громаді.   Селищна рада, держустанови працюють.
Заклади охорони здоров’я -  в штатному режимі, школярі дистанційно. На сьогоднішній день  затримки   з виплатою пенсій немає, перерахування здійснюються вчасно.  Виплачуються  пільги, субсидії та всі державні соціальні допомоги.

Волонтерський центр працює. У разі потреби, сім’ї із числа внутрішньопереміщених  осіб можуть  отримати допомогу.  У допомозі не відмовляємо, намагаємось вирішити всі проблемні питання. Але є  прохання  відноситись з  розумінням,   не  зловживати  ситуацією.  Дехто ні разу не звернувся, а дехто -  чи не щодня «вимагає» підтримку, влаштовуючи  скандали. Скільки і чим можемо – допомагаємо усім, хто дійсно потребує.

Як і раніше, хто має бажання та можливість -  ми  запрошуємо до співпраці.
      Щиро вдячні небайдужим жителям громади, які не залишаються осторонь проблем сьогодення.

Разом ми зробили не одну добру справу.

Разом і переможемо!

Селищний голова                                                Геннадій СУМСЬКИЙ