НОВИНИ ОСВІТИ Національний мультипредметний тест 2022 – шлях до вступу у вищий навчальний заклад

Дата: 11.05.2022 16:53

У зв’язку з широкомасштабною агресією російської федерації проти України, атаками на українські міста, руйнуванням і пошкодженням закладів освіти проведення у 2022 році ЗНО стало неможливим.

Наразі завершився механізм вступу у 2022 році в особливому порядку, який передбачатиме проведення національного мультипредметного тестування  (НМТ) в комп’ютерному форматі.

НАГАДАЄМО! Національний мультипредметний тест буде складатися із трьох предметів (українська мова, математика, історія України).

Тестом передбачено 60 питань: по 20 з кожного предмету. Час виконання роботи - 120 хвилин.

Самі ж терміни проведення заплановані на липень місяць (основна сесія). Передбачається 10 днів для проходження НМТ.

Наразі планується мережа пунктів проведення національного мультипредметного тесту.

Сподіваємося, що наш запит на надання  пункту тестування на базі Царичанського ліцею Царичанської селищної ради, буде схвалено. Це дасть можливість нашим випускникам, які виявлять бажання вступати до вишів, здавати тест на території громади.

Ще раз наголошуємо !

Всім  потенційним учасникам НМТ, для того, щоб мати змогу взяти участь у тестуванні,  Вам обов’язково потрібно підтвердити своє бажання проходити НМТ на своїй  «Інформаційній сторінці».

Доступ до інформаційної сторінки  на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання освіти https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php, вкладка «Інформаційна сторінка учасника ЗНО».

Зробити це ви зможете у другій половині травня (детальна інформація про терміни, коли це потрібно зробити, з’явиться незабаром).

Доступ до сторінки за вашим особистим номером сертифікату та пін-кодом. У разі втрати сертифікату, ви можете звернутися до закладу освіти, де відповідальна особа ЗНО надасть вам інформацію.

Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Пропонується  також учасникам потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Проте, інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Пройти тренувальний варіант НМТ випускники також можуть скориставшись своєю інформаційною сторінкою учасника ЗНО.

Отже, шановні наші випускники 2022 періодично заходьте на свою Інформаційну сторінку, щоб не пропустити повідомлення від Українського центру оцінювання якості освіти, а також стежте за новинами на сайті  Дніпропетровського регіонального центру оцінювання освіти.

Про останні новини освіти  та актуальну інформацію  також можете дізнатись  на сайті Царичанської громади.

Бажаємо усім успіхів!