РОБОТА ДОБРОВОЛЬЦІВ ВІДЧУТНА

Дата: 13.05.2022 15:25

Сьогодні,  у селищній раді  відзначили  подяками та  цінними подарунками   36 представників добровольчого формування, активістів, що забезпечують територіальну оборону Царичанської громади.

Щира вдячність від мешканців громади  усім членам добровольчого формування за спільні і злагоджені дії, за те, що кожен з нас відчуває   безпеку на  своїй території.

Вони виконали не одне важливе завдання. І продовжують це робити - охороняти, будувати, укріплювати позиції.

За організацію укріплення позицій інженерних споруд та активну участь у забезпеченні та охороні громадського порядку на території громади нагородили та подякували добровольцям селищний голова Геннадій Сумський, депутат обласної ради Гошгар Мухтаров, начальник військомату Олександр Світенко та начальник місцевого відділу поліції Віталій Тимченко.

Щира вдячність хлопцям за небайдужість та неоціненну допомогу, за співпрацю  з правоохоронними органами, владою, військоматом.

Дякуємо за Ваш патріотизм та активну  громадянську позицію.

Сьогодні відзначили добровольців.

Неодмінно зустрінемось з нашими активними волонтерами, тими, хто готує їжу, плете сітки та інше.

З такими сильномотивованими мешканцями нашої громади все буде Україна!

ПЕРЕМОЖЕМО!