ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Дата: 19.05.2022 16:56

У Царичанській громаді прощались з військовослужбовцем Збройних сил України – солдатом Криворучком Ростиславом Олександровичем, 1989 р.н. З сумом рідна земля та десятки людей на колінах зустріли Героя.

Наш земляк загинув на Донеччині, захищаючи мирне небо України.

Невимовно тяжка втрата для всіх.

Важко підібрати слова, щоб висловити біль цієї втрати, щоб втішити батьків загиблого воїна.

У пам’яті приорільців він назавжди залишиться Героєм. Ростислав і за життя був гарною порядною людиною, справжнім чоловіком, найкращим другом. Його знали щирим та людяним.

Поховали земляка з військовими почестями на Алеї Слави у м. Підгородне на Дніпропетровщині. У церемонії поховання взяли участь близькі та родичі загиблого, побратими, представники Царичанської та Підгородненської громади, жителі Підгороднього та Дніпра…

Схиляємо голови у щирій скорботі перед світлою пам’яттю Ростислава та усіх захисників, хто пішов у вічність… Хто захистив від російського агресора наші мирні домівки та дав нам можливість жити, творити, бути господарями на своїй землі.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!