ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 20.05.2022 12:37

20 травня 2022 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Царичанської селищної ради.

Члени виконкому розглянули питання змін до бюджету, зокрема, пов’язаних з передачею субвенції до районного бюджету на фінансову підтримку КП «Царичанське ВОЖКГ» Дніпровської районної ради. Наразі дане підприємство через несплату населенням послуг водопостачання та водовідведення знаходиться у тяжкому фінансовому стані. Крім того, знизились надходження і від бюджетних установ, через те, що дитсадки не працюють, школи на дистанційному навчанні.

Тому надаємо підтримку підприємству, яке з економічно заниженим тарифом на сьогодні забезпечує водопостачання та не допускає збоїв у наданні життєвоважливих послуг.

На засіданні виконкому також погоджено надання матеріальної допомоги 13 громадянам , що потрапили у складні життєві обставини , надано одноразову допомогу родинам на поховання військовослужбовців ЗСУ, що загинули під час військової агресії росії .

Крім цього, переглянули калькуляцію на послуги, що надаються КП « Господарник» Царичанської селищної ради, врахувавши ріст, що відбувся з листопада 2021 року. А також затвердили протокол житлової комісії щодо взяття на пільговий квартирний облік вдови загиблого військовослужбовця та розглянули і задовольнили заяви громадян, які потребують соціального обслуговування на території Царичанської селищної ради.