Важливо! Про диверсантів та біженців!

Дата: 23.05.2022 15:22

Різко зросла кількість спроб інфільтрації диверсійно-розвідувальних груп противника в різні куточки територіальних громад та міст.

Важливо не пропустити міграційний потік в Україну, оскільки росія може цим скористатися та відправити диверсантів до нас під виглядом біженців. Диверсанти під виглядом біженців проникають в маленькі села та можуть нести реальну загрозу для населення, абсолютно реально, що ці люди можуть виконувати спеціальні завдання та шпигувати.

Цілком реально, що ці люди можуть бути серед жителів і нашої громади.

Звертаємо увагу !

Громадяни, які приїхали на територію нашої громади на тривалий період чи тимчасово перебувають тут у рідних, знайомих,  або просто винаймають житло – мають ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ в обов’язковому порядку.

Для цього необхідно  спочатку звернутись в селищну раду, а  потім в ЦНАП  для реєстрації, як внутрішньопереміщеній особі.

Крім цього, чоловіки призовного віку ЗОБОВ’ЯЗАНІ повідомити військомат про своє місцеперебування та  вирішити усі питання, пов’язані з мобілізацією, відстрочкою, бронюванням та інше.

Звертаємось до жителів нашої громади, які прийняли у своїх домоволодіннях жителів інших регіонів!

Посприяйте тому, щоб усі, хто у вас проживає зареєструвались на  нашій території. Ми повинні бути впевнені, в тих, хто знаходиться поруч чи під одним дахом.

Крім цього, якщо ви володієте інформацією стосовно людей чи сімей, які нещодавно приїхали до нашої територіальної громади та з невідомих причин  не реєструються чи  не повідомляють  про себе, то надайте цю інформацію нам.

Ми дуже просимо  не нехтувати цією темою та звертати увагу на оточуючих вас людей, якщо вам здається, що певна людина підозріло себе поводить, негайно повідомте про це на 102 або селищну раду 05690 3-22-53.

Інформацію стосовно цих людей буде перевірено та буде вжито необхідних заходів.