100 лілій  заради Перемоги та пам’яті про загиблих земляків!

Дата: 24.05.2022 21:47

Сьогодні біля волонтерського центру Царичанської громади висаджено 100 лілій  заради нашої спільної Перемоги та пам’яті про наших земляків, які загинули у війні проти рашизму.

Таку акцію ініціювала газета "Сільський вісник" у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України (виконавчий директор Наталья Ключник за підтримки CIB Holland B.V.)

Для посадки квітів обрали важливе для громади місце – алею, що веде до волонтерського центру, де з початку війни збирається гуманітарна допомога, аналізується потреба, координується надання допомоги  ВПО та ЗСУ.

Висаджували квіти з думкою про те, що цим самим можем віддячити воїнам за оборону України та внести і свою посильну частку в перемогу.

Ця акція – стала захопленням хоробрістю воїнів-односельців, великою шаною героям Приорілля, серед яких Дмитро Кащенко - командир легендарної 58-ї бригади. За свої заслуги комбриг вже має ордени Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, тепер — ще й звання Героя України!

Ця акція - це пам'ять про кожного односельця, хто загинув за Україну:

Солоху Сергія Олеговича,

Цябука Віталія Олександровича,

Гладушка Руслана Олександровича,

Харченка Миколу Анатолійовича,

Божка Івана Васильовича,

Кучугурного Сергія Леонідовича,

Криворучка Ростислава Олександровича!

Символічно, що тепер і в Царичанській громаді алея із 100 різнокольорових лілій, які символізують різні народи, що допомагають Україні боротися з російськими загарбниками, стане бажаним місцем зустрічі, щоб відсвяткувати Перемогу над окупантом!