Хто ми для друзів у час цієї війни?

Дата: 25.05.2022 20:47

Приємно, коли друзі поруч в радості, та не менш важливо коли вони поруч і в скруті.

Напередодні, наші колеги з Печеніжинської громади Івано-Франківської області разом з Марією Луцак поділилися  допомогою від європейських партнерів, що стало можливим завдяки фінансовій підтримці Antonina  Kolpovskaya, Ілля Лісогор та a Olesya Khomyn.

Громада отримала дитяче харчування,  засоби гігієни та трішки  одягу і постільної білизни.

Наразі допомогу обліковують, вивчають потреби за зверненнями жителів громади.

Насамперед гуманітарку продовжать надавати родинам, які змушені були покинути свої домівки і шукати прихистку на території Царичанської ТГ.

«Дякуємо усім небайдужим, хто у цей непростий час знайшов можливість підтримати постраждалих внаслідок воєнних дій! Ваш внесок надзвичайно важливий! Усі разом – ми сила!» – селищний голова Геннадій Сумський.