ОСТАННІЙ ДЗВОНИК - 2022 У ЦАРИЧАНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 27.05.2022 08:56

27 травня 2022 року – останній день шкільного календаря. Підійшов до завершення ще один навчальний рік.  І вже третій рік поспіль у режимі онлайн.

…Війна, яка триває зараз – це не жахливий сон, а страшенний період нашої історії. Повномасштабне вторгнення російського агресора перекреслило не лише плани та сподівання наших учнів..., а змінило Україну на «до» та «після»….

Звуки сирен заглушили   довгоочікуваний передзвін Останнього дзвоника.

Та  ми здаватися не будемо. Разом ми сила. До перемоги. Все буде Вкраїна!

…Буде і останній шкільний вальс, у ритмі якого  одинадцятикласники поринуть  у вирій  самостійнного життя і перший дзвоник для допитливих і  готових підкорювати простори шкільної науки першокласників на нашій мирній Україні.

І знову, як і раніше, ранок у школі, дитсадочку   починатиметься  з добрих привітань, веселих посмішок, цікавих уроків, дзвінких змін, чудесних захоплень і великих прагнень!!!

Ми, освітяни, розуміючи,   що за нами діти – цвіт і майбуття нашої держави,  попри всі негаразди,  забезпечували право кожної дитини на освіту.

Так і сьогодні освітянський челендж «Останній Дзвоник -2022» об’єднує заклади освіти громади,    які відчувають  на собі найбільшу відповідальність за майбутнє, для того, щоб життя продовжувалось, щоб світило сонце і сміялись українські діти у своїй рідній незалежній Україні!!!!

Тож лунай ОСТАННІЙ ДЗВОНИК - 2022, лунай гучно,  заглушуючи звуки сирен!!!!