119 ДОБА, 22 ЧЕРВНЯ 2022

Дата: 22.06.2022 10:20

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

09:17

Із офіційних повідомлень - під обстрілами Зеленодольська та Апостолівська громади. Ворог продовжує завдавати шкоди та збитків українським селам. Знов руйнування будинків, горів ліс та сухостій, пошкодження ліній електропередач.

Надзвичайники та відповідні служби працюють для відновлення роботи, обстежують території на наявність залишків боєприпасів. Від обстрілів ніхто не постраждав.

Дніпропетровщина без вторгнень.

81 рік потому у цей день, 22 червня 1941 року розпочалась нова фаза Другої світової війни, яка захопила територію сучасної України.

З 2000 року 22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні.

Трагічна паралель…

На жаль, сьогодні війна прийшла знову .

Російський агресор спалює цілі міста та села, вбиває військових та цивільних. Однак, віримо, що зовсім скоро на нас чекає перемога, яка буде дуже важливою для всіх.

Сьогодні Україна ще на один день ближче до перемоги, і деякі події також стануть історичними! Їх буде багато.

Маємо пам'ятати кожну!

Селищний голова                                                    Геннадій СУМСЬКИЙ