22 червня відбулось ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 22.06.2022 13:30

На засіданні виконавчого комітету розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності громади.

Відповідними рішеннями виконкому внесено зміни до селищного бюджету та до місцевих цільових програм.

Зміни до Програми соціального захисту населення Царичанської селищної ради передбачають спрямування додаткових коштів в сумі 900 тис.грн на надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, що беруть участь у воєнних діях або членам їхніх родин. Затверджено відповідний порядок та умови надання допомоги, перелік документів.

До Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, забезпечення пожежної безпеки внесли зміни щодо додаткового фінансування для місцевої пожежно-рятувальної частини на придбання твердого палива. Зазначимо, що попередніми рішеннями виконкому кошти виділялись на пальне, протипожежне обладнання.

Інші розглянуті питання:

- Затверджено єдиний стандарт пам’ятника, який буде встановлюватись на місцях поховання військовослужбовців нашої громади, що загинули (померли) в період проходження військової служби. Матеріальна допомога на виготовлення пам’ятника та його установку буде надаватись із селищного бюджету члену родини військовослужбовця виключно на дані цілі.

- Створено житловий фонд соціального призначення. Затверджено порядок взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування, зняття з нього та надання соціального житла.

- Затверджено протокол комісії виконавчого комітету по розгляду заяв громадян, які потребують соціального обслуговування (взято на облік 11 осіб), протокол комісії з питань роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Члени виконкому заслухали також звіт директора музею за 2021 рік, розглянули заяви громадян та погодили надання матеріальної допомоги 12 особам, які потрапили в складні життєві обставини, задовольнили заяви громадян про збирання хворосту, кронування дерев.