У Бабайківському ліцеї вручили атестати

Дата: 30.06.2022 16:54

Сьогодні у Бабайківському ліцеї Царичанської селищної ради ще вчорашні учні отримали атестати  про закінчення школи.

Цьогоріч   11  випускників - 10 місцевих і  один  юнак з Донеччини, що тимчасово проживає у Бабайківці. «Дуже дружній і працьовитий  випуск, на чолі з творчим класним керівником були справжньою родиною»,-  як говорить директор ліцею.

Теплі, щирі слова у тісному колі батьків, вчителів прозвучали для наших сьогоднішніх випускників. Дуже щемливою є мить прощання зі школою,  з дитинством.

Приємний сюрприз для випускниці Бабайківського ліцею  приготував брат-військовослужбовець Лутай Валерій. Він зміг приїхати лише на декілька годин, щоб привітати свою наймолодшу сестру Женю. Несподівана зустріч розхвилювала усіх присутніх.  І сум, і радість одночасно, посмішки та сльози.

Сьогоднішній випускний не такий, як усі інші, але ми  переконані у тому, що він останній не такий, більше таких не буде.

Бажаємо щасливої дороги у доросле життя нашим випускникам.

Хай  все складеться якнайкраще під мирним українським небом.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!