Важлива інформація для внутрішньопереміщених  осіб ЦАРИЧАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!ПРОПОНУЄМО МАКСИМАЛЬНО ДОЛУЧИТИСЬ ДО АНКЕТУВАННЯ

Дата: 01.11.2022 13:55

Сформувавши потребу ви отримуєте більше можливостей щодо отримання допомоги - чи то продуктами , чи послугами, у працевлаштуванні, сфері обслуговування, тощо. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

Громадська організація «Інститут Громадської Експертизи» у рамках реалізації проєкту «Екстренна допомога для ВПО та родин військовослужбовців у Дніпропетровській області» проводить опитування задля актуалізації потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Дніпропетровській області. За результатами дослідження будуть впроваджуватися заходи з підвищення доступності та якості послуг для переселенців у Царичанській громаді.
Ми гарантуємо анонімність Ваших відповідей, усі дані будуть використані тільки в узагальненому вигляді.

Щоб заповнити анкету, Ви також можете звернутися до старости у Вашому старостинському окрузі або до Царичанської селищної ради.
Перейти до заповнення анкети можна за посиланням: https://forms.gle/yQFY1orBAyhUderp9
Перейти до заповнення анкети можна відсканувавши QR-код:

Опитування проводиться у межах виконання проекту «Екстрена допомога для ВПО та родин військовослужбовців у Дніпропетровській області», що виконується у рамках проекту «Спілкуйся та дій» Громадянської служби миру (Civil Peace Service (CPS)) за рахунок проектних коштів Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).