До уваги жителів Дніпропетровщини.

Дата: 17.10.2022 11:29

Компанія ДТЕК повідомляє про стабілізаційні відключення електроенергії через пошкодження об‘єктів енергетичної інфраструктури. Обмеження торкнулися й частини населених пунктів Дніпропетровської області.

Енергетики зазначають, що такі відключення проходять АВАРІЙНО, їх не можливо спрогнозувати і не має можливості попередити про такі відключення завчасно.
ТОМУ ВАЖЛИВО, ЩОБ ВИ МАЛИ ВДОМА ЗАПАСИ ВОДИ ТА ЗАРЯДЖЕНІ ЕЛЕКТРОПРИЛАДИ – АКУМУЛЯТОРИ, ТЕЛЕФОНИ, ПАУЕРБАНКИ ТА ІНШЕ.

"Для того аби підтримати енергосистему закликаємо всіх мешканців Дніпропетровщини зменшити споживання електроенергії до мінімуму — не вмикати енергоємні прилади, максимально знизити споживання електроенергії вранці з 8.00 до 11.00 та ввечері з 18.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів тощо.

Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень та кількість відключених споживачів. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

Бережіть себе та рідних! Віримо в перемогу!"