238 ДОБА, 19 ЖОВТНЯ 2022 року

Дата: 19.10.2022 10:00

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

Терор Дніпропетровщини продовжився.  Внаслідок ворожих обстрілів Криворіжжя та Нікопольський район  із суттєвими руйнуваннями.

Зокрема, у Криворізькому районі - це об’єкти   енергетичної інфраструктури, що спричинило відсутність енерго – та водопостачання у 4 – х громадах та у одному з районів Кривого рогу.

На Нікопольщині  били  «Градами» та «Ураганами» по Червоногригорівській та Марганецькій громадах.

Попередньо, люди ніде не постраждали.

На місцях подій працюють рятувальники та правоохоронці,  аварійно-ремонтні бригади відновлюють роботу пошкоджених мереж.

Незважаючи на те, що   зараз втрачений  звичний  життєвий  порядок та устрій  ми намагаємось  робити так, щоб все було на своїх місцях .  Забезпечення життєдіяльності  громади,  освітній процес, робота лікувальних закладів та надання соціальних послуг, благоустрій в населених пунктах – все це продовжується. Проблемних питань із воєнним станом додалось, але справимось.

Життя триває. Бережіть його - це головна цінність.

Селищний голова                                                     Геннадій СУМСЬКИЙ