Звернення голови громади Геннадія СУМСЬКОГО з приводу економії електроенергії

Дата: 20.10.2022 09:35

Шановні мешканці громади !

Від сьогодні в області та по всій Україні вводиться обмеження постачання електроенергії.

Окупанти навмисно гатять по енергетичній інфраструктурі, тому ми мусимо входити в режим тотальної економії.

Закликаю кожного мешканця громади: максимально скоротіть споживання електроенергії з 7 ранку і до 23 години вечора. Не вмикайте в цей час енергоємні прилади. Не вмикати світло в оселях, лише у крайній потребі, зменшити до мінімуму використання електроприладів, відмовитись від тих, що не є критично важливими, вимкнути із розеток прилади, коли вони не працюють, до прикладу телевізори. Прохання також відмовитись від освітлення дворів.

Дуже прохаю критично підійти до використання електроенергії.

Це надасть змогу подолати пікові навантаження на енергосистему.

Окремо звертаюся до представників бізнесу.

Вимикайте підсвітку вивісок, додаткове освітлення в магазинах та інших закладах. Такі ж обмеження стосуються і фасадів.

Зараз дуже важливо обмежити споживання електроенергії для зменшення навантаження на електромережі.

У нас з Вами немає вибору. Або ми всі разом економимо, або готуємося до відключень. В нинішніх умовах треба завжди бути готовими до нових атак ворога, відповідно – і до проблем з електроенергією.

Кожен споживач зараз може і повинен допомагати енергетикам.

Разом переможемо