Дата: 10.11.2022 13:19

Кінець осені . Завершується пора прибирання опалого листя. Комунальники, працівники установ та закладів продовжили прибирання на своїх територіях,  в парках,  на вулицях громади.

Наприкінці осені ми спільно маємо подбати про те, щоб селище й села нашої громади увійшли у зиму затишними й чистими.

Дуже просимо всіх активно включитися   та завершити  прибирання закріплених за вами територій.

Звертаємось до керівників підприємств та організацій, голів ОСББ та всіх мешканців громади долучатись до прибирання на своїх ділянках та прибудинкових територіях.

Прохання не утворювати звалища з листя біля контейнерних майданчиків (краще зібрати в мішки).

Зробімо нашу громаду чистою, затишною та охайною.