УВАГА КОНКУРС!!!

Дата: 15.11.2022 08:54

На виконання вимог статті 21-3 Закону України «Про культуру», керуючись Положенням про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення добору на посаду керівника комунального закладу культури, що перебуває в управлінні Царичанської селищної ради,  затверджене рішенням Царичанської селищної ради від 09.11.2017 року №636-29/VII, відповідно до розпорядження голови виконавчого комітету Царичанської селищної ради «Про оголошення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу культури «Публічна бібліотека» Царичанської селищної ради» від 24.10.2022 року № 202 – р, оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу культури «Публічна бібліотека» Царичанської селищної ради.

У зв’язку з цим,  до 18 листопада 2022 року приймаються пропозиції  від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії шляхом надання до виконавчого комітету Царичанської селищної ради (смт Царичанка, вул.14 Гвардійської дивізії,10) листа  довільної форми, підписаного керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява, а також анкета кандидата за встановленими формами (додаються).

Довідки за тел. 3-23-75.

Заява