ДО ВІДОМА! НАСЕЛЕННЯ, ПІДПРИЄМСТВ, БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ,ФОП - ЗМІНА РЕКВІЗИТІВ ВО ЖКГ

Дата: 01.12.2022 15:17

З 1 грудня 2022 року комунальне підприємство «Царичанське виробниче обєднання житлово – комунального господарства» Царичанської селищної ради (код ЄДРПОУ 44081010) надає послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на території Царичанської об’єднаної  територіальної громади. Послуги споживачам надаватимуться згідно діючих тарифів:

Послуга централізованого водопостачання та централізованого водовідведення :

- тариф на централізоване водопостачання для населення, бюджетних установ, інших споживачів - 26,05 грн. за 1 м3,  з урахуванням ПДВ;

- тариф централізоване водовідведення  для бюджетних установ, інших споживачів -124,00 грн. за 1 м3, з урахуванням ПДВ;

- тариф на централізоване водовідведення для населення - 17,67 грн./1м3, з урахуванням ПДВ.

Платежі за надані послуги в грудні 2022 року здійснювати за наступними реквізитами:

КП «Царичанське ВОЖКГ» ЦСР

код ЄДРПОУ 44081010

р/р UA 683052990000026007050550971

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Телефон приймальної (05690) 31034

контакти для передачі показань вузлів обліку:

тел.05690 321 73, 0505393282, 0682261447

ел. пошта  kp.tsargkh@ukr.net

Для перезаключення договорів необхідно звернутися до КП «Царичанське ВОЖКГ» ЦСР за фактичною адресою: смт Царичанка, вул.Робоча, 20 з наступним переліком документів:

1. Копія паспорту і ідентифікаційного коду власника  будинку/квартири/ приміщення;

2. Довідка про склад сімї, за наявності документ про право на пільги (для населення);

3. Копії документів про право власності або право користування  будинку/квартири/ приміщення.

Повідомляємо, що 01.12.2022 року на сайті Царичанської селищної ради оприлюднено повідомлення від 01.12.2022 про публічну пропозицію (оферту) КП «Царичанське ВОЖКГ» ЦСР про укладення ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Договір розміщено на веб-сайті Царичанської селищної ради  посилання у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, власники (користувачі) індивідуальних (садибних) житлових будинків, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до КП «Царичанське ВОЖКГ» ЦСР для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору через 30 днів з дня опублікування Договору на офіційному сайті органу місцевого самоврядування, якщо не звернуться до КП «Царичанське ВОЖКГ» ЦСР з письмовою  вимогою відключення послуг.