З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 07.12.2022 11:48

Щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні працівникам місцевого самоврядування, депутатам усіх рівнів.

Висловлюю Вам вдячність за роботу на благо територіальної громади, за відстоювання її потреб та інтересів.

Ми робимо одну справу. На сьогоднішній день викликів та випробувань все більшає, але за будь-яких умов ми працюємо командно, на єдиний результат. Дякую за злагодженість і порозуміння.

Підтримка військових чи внутрішньо переміщених осіб, продовження розвитку громади, вирішення щоденних питань триває постійно. Ми дбаємо про те, щоб так було і далі.

Впевнений так і буде!

У день професійного свята бажаю усім колегам берегти людську довіру та виправдовувати її у щоденній – такій відповідальній роботі.

Пам'ятаймо, що нашими спільними зусиллями твориться неповторний образ Приорільського краю, зберігається наша героїчна історія та закладається майбутнє.

Бажаю здоров’я та родинного тепла, благополуччя у Ваших домівках та мирного українського неба.

Селищний голова                           Геннадій СУМСЬКИЙ