НОВИНИ ПРО СУБСИДІЇ! ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ!

Дата: 08.12.2022 15:02

з 01 грудня 2022 р. для отримання житлової субсидії громадяни зможуть звертатися до територіальних відділень Пенсійного фонду України, у тому числі в електронній формі (через вебпортал електронних послуг або мобільний додаток Пенсійного фонду).

Окрім цього, для отримання субсидії, як і раніше, можна звертатися до уповноваженої посадової особи сільської, селищної, міської ради або Центру надання адміністративних послуг.

Також подати заяву на призначення субсидії можна за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг – порталу "Дія".

Зверніть увагу!

Документи подаються структурному підрозділу з питань соціального захисту населення, посадовим особам виконавчого органу, в ЦНАП за зареєстрованим/задекларованим місцем проживання (орендарі, внутрішньо переміщені особи – за фактичним місцем проживання), органу Пенсійного фонду України – незалежно від місця проживання.

За інформацією платформи

Первинної правової допомоги