294 ДОБА , 14 ГРУДНЯ 2022 року

Дата: 14.12.2022 10:37

ВІТАЮ, ГРОМАДО!

08:46

На ранок із офіційних даних по  Дніпропетровщині без надзвичайних подій, крім Нікопольського району. Там обстріли продовжились. Головне, люди не постраждали. Це головне тому, що  в усі часи   життя залишається  основною цінністю.

Насьогодні, роль і внесок кожного важливий, яким би він не був.

Щоденна праця, допомога військовим,  сплата податків чи оплата комунальних послуг. Це не дрібниці, а елементи механізму, який має працювати без збоїв.

Зараз все працює. Щоб так і залишалось -  не забудьте оплатити рахунки за послуги,  сплатити податки. Це стосується  і населення, і юридичних осіб, усіх, хто  мають зобов’язання.

Звісно, що економічна ситуація складна, але ж бойових  дій безпосередньо на  нашій території немає. Якщо можна так сказати – могло бути набагато складніше.

Тому прохання  відноситись  з розумінням та  відповідальністю, не тільки пам’ятати за свої права, а й виконувати обов’язки.

Вдалого дня!

Селищний голова                                                        Геннадій СУМСЬКИЙ