300 ДОБА, 20 ГРУДНЯ 2022 року

Дата: 20.12.2022 11:17

ВІТАЮ,ГРОМАДО!

08:41

Під  обстрілами вночі була  Нікопольщина  - Мирівська та Покровська громади. Головне, люди ніде не постраждали. Інші райони  в області – спокійно, без позаштатних ситуацій. У нас також.

Вже 300 днів і ночей протистояння, боротьби і незламності.   В межах року  дуже значний  термін .

Три сотні   днів замість трьох днів, як думав ворог. Це сила і незламність українців.

Надто дорога наша свобода та довгоочікуваний мир.

Нелегко, з біллю, горем і втратами. Жахливих наслідків відчуватимуть щонайменше кілька наступних поколінь.  Не пробачимо!

Низько вклоняємось у пам’ять про всіх, хто  загинув на війні.  Вічна пам’ять і шана нашим землякам, хлопцям  із Царичанки, Байбайківки, Прядівки….  які віддали життя захищаючи Україну.

Не забудемо тих, хто  боровсь і бореться !

Ми боремося за своє . І  будемо боротися далі – до Перемоги!   Іншого вибору не маємо,  тому що  є для кого це робити.

В громаді за триста  днів війни народилося 33 хлопчики і 32  дівчинки.   А 103 молоді  пари створили сім’ї .

Життя триває .

Дякую кожному, хто допомагає наближати  нашу Перемогу!

БУДЕМО ЖИТИ!

Селищний голова                                                             Геннадій СУМСЬКИЙ